Przejdź do głównej zawartości

reklama / testowanie na blogu

Zapraszam do współpracy wszystkich, którym bliska jest tematyka mojego bloga. Poniżej zamieszczam przykładowe formy promocji.
Wysyłając do mnie e-maila proszę napisz, którym punkt Cię ineteresuje, wtedy podam koszt i szczegóły.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U Nr 144, poz.1204), proszę nie przesyłać informacji o produktach itp., jeśli nie są Państwo zainteresowani poniższymi formami współpracy.

1. POSTY ze zdjęciami produktów, wnętrz, ubrań, książek itp. (bez opisu)

2. TESTOWANIE ze zdjęciami produktów, wnętrz, ubrań, książek itp.

3.
 RECENZJE książek, filmów itp.

4. OPINIE o wnętrzach, przestrzeniach publicznych (przedszkolach, szkołach, kawiarniach, pokojach, placach zabaw itp.)

5. REKLAMY linkujące do strony klienta np. banery statyczne oraz ruchome, video, animacje

6. KONKURSY jednodniowe lub długoterminowe

7. PATRONAT akcji, wydarzeń itp.

8. PROMOCJA konkursów, wydarzeń, targów itp.

9. PROWADZENIE FANPAGE'A, BLOGA

10. INNE FORMY WSPÓŁPRACY

Uwaga! Zależy mi na utrzymaniu wysokiego poziomu bloga. Dlatego zastrzegam sobie prawo do selekcji produktów, które testuję i publikuję.

Zapraszam: a.brzezinska.design(at)gmail.com

Na e-maila staram się odpowiadać jak najszybciej, ale może to trwać kilka dni. Jeśli nie otrzymasz wiadomości w ciągu tygodnia, napisz ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Cepelia na Piątej Alei / NY, cz.II

Tak jak już pisałam (tutaj) mój dziadek Antoni Kamiński w 1960 roku otworzył i zorganizował sklep Cepelii w Nowym Jorku, mieszczący się wtedy na Piątej Alei. Był dyrektorem zarządzającym. Sklep cieszył się ogromną popularnością. Co prawda nigdy nie byłam miłośniczką tego typu sztuki i pamiątek cepeliowskich mam tylko kilka, to zdecydowanie mogę stwierdzić, że była ona inna niż teraz. Dziadka niestety nie poznałam, ale za każdym razem otwierając jego książki (albumy o sztuce, wzornictwie, architekturze) mam wrażenie, że bardzo byśmy się polubili. Wielokrotnie zastanawiałam się jakby Cepelia wyglądała dalej gdyby losy mojego dziadka potoczyły się inaczej, bo wiem, że miał wtedy znaczący wpływ na jej rozwój.
Ze sklepem w Nowym Jorku nie było wcale tak różowo jak mogłoby się wydawać. Czasy były bardzo trudne. Dziadek miał ogromny problem z wyjazdem, a kiedy na chwilę wrócił do Polski to dostał zakaz opuszczania kraju na dwa lata. Ostatecznie odszedł na emeryturę w 1974 roku. Martwił się ju…

KONKURS! ZAPROJEKTUJ STOJAK ROWEROWY I WYGRAJ 10 000 ZŁ.

„Postaw na stojak" to konkurs organizowany przez STGU we współpracy ze stowarzyszeniem Miasta dla Rowerów oraz McDonald's Polska. Należy zaprojektować stojak na rowery. Najciekawszy projekt zostanie wdrożony. Konkurs został podzielony na dwie kategorie: profesjonaliści (projektanci, architekci itp.) oraz pasjonaci.
Nagrody dla profesjonalistów to: Imiejsce - 10 000 zł, II miejsce - 5 000 zł, III miejsce - 2 500 zł.
Nagrody dla pasjonatów to: I miejsce - 5000 zł , II miejsce - 3000 zł, III miejsce -1500 zł.
Zgłoszenia do 21 czerwca. Szczegóły na: postawnastojak.pl.źródło: materiały prasowe konkursu „Postaw na stojak"

Golden Ratio in logo designs

via banskt.com