Przejdź do głównej zawartości

Obrazki dla dzieci/Pictures for kids by Agnieszka Brzezińska, Karolina Majewska (toprojekt.blogspot.com)1. Ptaki2. Miasto3. Krokodyl, słonie, żyrafa6. Miasto 2

zdjęcia: wilczynski-foto.com
Wszelkie prawa zastrzeżone/All rights reserved

more
toprojekt

Komentarze

design traveller pisze…
hej, bardzo fajne projekty nie sposób się nie usmiechnąć do tych sympatycznych zwierzaków! Wczoraj właśnie byłam na pchlim targu i widziałam coś w podobnym stylu: książeczkę dla dzieci w całości zrobioną z filcu, z kolorowymi sywetkami zwierząt, domków itp, które można było dowolnie układać na stronach. Może to was zainspiruje?
ab pisze…
Hej, bardzo się cieszę. Miło nam. Ciekawa jestem tej książeczki. My dopiero wszystko rozkręcamy. Jesteśmy w trakcie realizacji jeszcze kilku pomysłów i mamy nadzieję, że już niedługo je pokażemy. Wielkie dzięki za informacje.

Popularne posty z tego bloga

Cepelia na Piątej Alei / NY, cz.II

Tak jak już pisałam (tutaj) mój dziadek Antoni Kamiński w 1960 roku otworzył i zorganizował sklep Cepelii w Nowym Jorku, mieszczący się wtedy na Piątej Alei. Był dyrektorem zarządzającym. Sklep cieszył się ogromną popularnością. Co prawda nigdy nie byłam miłośniczką tego typu sztuki i pamiątek cepeliowskich mam tylko kilka, to zdecydowanie mogę stwierdzić, że była ona inna niż teraz. Dziadka niestety nie poznałam, ale za każdym razem otwierając jego książki (albumy o sztuce, wzornictwie, architekturze) mam wrażenie, że bardzo byśmy się polubili. Wielokrotnie zastanawiałam się jakby Cepelia wyglądała dalej gdyby losy mojego dziadka potoczyły się inaczej, bo wiem, że miał wtedy znaczący wpływ na jej rozwój.
Ze sklepem w Nowym Jorku nie było wcale tak różowo jak mogłoby się wydawać. Czasy były bardzo trudne. Dziadek miał ogromny problem z wyjazdem, a kiedy na chwilę wrócił do Polski to dostał zakaz opuszczania kraju na dwa lata. Ostatecznie odszedł na emeryturę w 1974 roku. Martwił się ju…

KONKURS! ZAPROJEKTUJ STOJAK ROWEROWY I WYGRAJ 10 000 ZŁ.

„Postaw na stojak" to konkurs organizowany przez STGU we współpracy ze stowarzyszeniem Miasta dla Rowerów oraz McDonald's Polska. Należy zaprojektować stojak na rowery. Najciekawszy projekt zostanie wdrożony. Konkurs został podzielony na dwie kategorie: profesjonaliści (projektanci, architekci itp.) oraz pasjonaci.
Nagrody dla profesjonalistów to: Imiejsce - 10 000 zł, II miejsce - 5 000 zł, III miejsce - 2 500 zł.
Nagrody dla pasjonatów to: I miejsce - 5000 zł , II miejsce - 3000 zł, III miejsce -1500 zł.
Zgłoszenia do 21 czerwca. Szczegóły na: postawnastojak.pl.źródło: materiały prasowe konkursu „Postaw na stojak"

Golden Ratio in logo designs

via banskt.com