Przejdź do głównej zawartości

Kilka słów o ODE (Open Design Explorations) - konkurs Heinekena

ODE - Open Design Explorations to hasło Heinekena, które ma inspirować, zachęcać do współtworzenia barów, klubów, przestrzeni publicznych. Lounge bar ma być ciekawy, zachęcający do zabawy i tworzenia.
O ODE 1 projektant wnętrz Lee Gibson mówi: „ODE 1 dało mi nadzwyczajną możliwość badania, eksperymentowania i przede wszystkim ekspresji pomysłów na design klubów. Świadomość tego, że klub, jaki otworzyliśmy w zeszłym roku podczas Milan Design Week zainspiruje projekt ekskluzywnego klubu w Singapurze jest dla mnie rzeczą niesamowitą,  podobnie, jak fakt, że ubiegłoroczny projekt doprowadził do powstania tegorocznej edycji – The Magazzini. Nie mogę się doczekać spotkania i współpracy z nowymi projektantami, którzy zostaną wybrani do ODE2”.

Heineken zachęca młodych utalentowanych projektanów do wzięcia udziału w konkursie.
źródło: materiały prasowe Heinekena

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Cepelia na Piątej Alei / NY, cz.II

Tak jak już pisałam (tutaj) mój dziadek Antoni Kamiński w 1960 roku otworzył i zorganizował sklep Cepelii w Nowym Jorku, mieszczący się wtedy na Piątej Alei. Był dyrektorem zarządzającym. Sklep cieszył się ogromną popularnością. Co prawda nigdy nie byłam miłośniczką tego typu sztuki i pamiątek cepeliowskich mam tylko kilka, to zdecydowanie mogę stwierdzić, że była ona inna niż teraz. Dziadka niestety nie poznałam, ale za każdym razem otwierając jego książki (albumy o sztuce, wzornictwie, architekturze) mam wrażenie, że bardzo byśmy się polubili. Wielokrotnie zastanawiałam się jakby Cepelia wyglądała dalej gdyby losy mojego dziadka potoczyły się inaczej, bo wiem, że miał wtedy znaczący wpływ na jej rozwój.
Ze sklepem w Nowym Jorku nie było wcale tak różowo jak mogłoby się wydawać. Czasy były bardzo trudne. Dziadek miał ogromny problem z wyjazdem, a kiedy na chwilę wrócił do Polski to dostał zakaz opuszczania kraju na dwa lata. Ostatecznie odszedł na emeryturę w 1974 roku. Martwił się ju…

Calligraphy Animals by Andrew Fox

Tetris-Style Modular Seating System

via dornob.com