Przejdź do głównej zawartości

Konkurs Open Design Explorations

Jak pewnie wiecie Heineken po raz kolejny zaprasza projektantów z czterech miast – Nowego Jorku, Singapuru, Warszawy i Meksyku do współpracy przy zaprojektowaniu lounge baru w Mediolanie.
Konkurs adresowany jest przede wszystkim do młodych utalentowanych projektantów wzornictwa, mody, architektów wnętrz oraz projektantów grafiki i animacji. Wszyscy chętni muszą zarejestrować się na stronie www.heineken.tumblr.com i wrzucić trzy swoje wybrane projekty do 31 maja 2013. Osoby, których portfolio zdobędzie uznanie Heinekena zostaną zaproszone do zaprojektowania lounge baru we współpracy z projektantem wnętrz Lee Gibsonem.


źródło: materiały prasowe Heinekena

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Cepelia na Piątej Alei / NY, cz.II

Tak jak już pisałam (tutaj) mój dziadek Antoni Kamiński w 1960 roku otworzył i zorganizował sklep Cepelii w Nowym Jorku, mieszczący się wtedy na Piątej Alei. Był dyrektorem zarządzającym. Sklep cieszył się ogromną popularnością. Co prawda nigdy nie byłam miłośniczką tego typu sztuki i pamiątek cepeliowskich mam tylko kilka, to zdecydowanie mogę stwierdzić, że była ona inna niż teraz. Dziadka niestety nie poznałam, ale za każdym razem otwierając jego książki (albumy o sztuce, wzornictwie, architekturze) mam wrażenie, że bardzo byśmy się polubili. Wielokrotnie zastanawiałam się jakby Cepelia wyglądała dalej gdyby losy mojego dziadka potoczyły się inaczej, bo wiem, że miał wtedy znaczący wpływ na jej rozwój.
Ze sklepem w Nowym Jorku nie było wcale tak różowo jak mogłoby się wydawać. Czasy były bardzo trudne. Dziadek miał ogromny problem z wyjazdem, a kiedy na chwilę wrócił do Polski to dostał zakaz opuszczania kraju na dwa lata. Ostatecznie odszedł na emeryturę w 1974 roku. Martwił się ju…

Calligraphy Animals by Andrew Fox

Tetris-Style Modular Seating System

via dornob.com