Przejdź do głównej zawartości

Rekomendacja w konkursie Heinekena ODE 2

Jedną z polskich projektantek, które zgłosiły się do konkursu Heinekena ODE 2 jest Marta Tomasik. Marta jest absolwentką wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej oraz malarstwa na Akademii Sztuki Pięknych w Poznaniu. Pracuje i mieszka w Poznaniu oraz w Warszawie.
Na co dzień zajmuje się projektowaniem dla przemysłu. Interesuje się designem, sztuką, architekturą oraz modą. Zobaczcie kilka prac z jej portfolio.

biżuteria modułowa, srebro, tkanina, żywica epoksydowa, płyta silikonowa


zaproszenie ślubne


opakowania

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Cepelia na Piątej Alei / NY, cz.II

Tak jak już pisałam (tutaj) mój dziadek Antoni Kamiński w 1960 roku otworzył i zorganizował sklep Cepelii w Nowym Jorku, mieszczący się wtedy na Piątej Alei. Był dyrektorem zarządzającym. Sklep cieszył się ogromną popularnością. Co prawda nigdy nie byłam miłośniczką tego typu sztuki i pamiątek cepeliowskich mam tylko kilka, to zdecydowanie mogę stwierdzić, że była ona inna niż teraz. Dziadka niestety nie poznałam, ale za każdym razem otwierając jego książki (albumy o sztuce, wzornictwie, architekturze) mam wrażenie, że bardzo byśmy się polubili. Wielokrotnie zastanawiałam się jakby Cepelia wyglądała dalej gdyby losy mojego dziadka potoczyły się inaczej, bo wiem, że miał wtedy znaczący wpływ na jej rozwój.
Ze sklepem w Nowym Jorku nie było wcale tak różowo jak mogłoby się wydawać. Czasy były bardzo trudne. Dziadek miał ogromny problem z wyjazdem, a kiedy na chwilę wrócił do Polski to dostał zakaz opuszczania kraju na dwa lata. Ostatecznie odszedł na emeryturę w 1974 roku. Martwił się ju…

Calligraphy Animals by Andrew Fox

Tetris-Style Modular Seating System

via dornob.com